Hakkında alacak sigortasi

Sigortalı müşterilerinizin itibar rağbetını ve finansal oturmaını çözümleme ederek kendilerine sınırlı bir güven limiti tahsis ediyoruz. Bu limit, sigortalı almaçlarımızın alacaklarını tahsis edememesi durumunda azami %90'a derece tazmin edeceğimiz miktardır. 

Siyasi: Müşterinizin ülkesindeki problemler sebebiyle ödeme yapmaması (örneğin hükümet kararı),

Orospu ve bakım satıp faturalandırdınız yalnız hala ödemenizi alamadınız mı? Euler Hermes, yurtiçinde yahut yurtdışındaki gecikmiş ödemelerle ilgili sorunlarınızı borç tahsilatı uzmanlarıyla çözer.

Alacak sigortası Orantı Vadeli Yetişek’a (OVP) girdi. Başbakan Avanesı Mehmet Şimşmunzam, 2018-2020 sürecini havi yetişekı açıklarken, ticari alacağın ödenmemesine bağlı olarak ortaya çıkabilecek kayıpların tazmin edilmesine hizmet eden alacak sigortasının yaygınlaştırılacağını da açıkladı.

Alacak sigortası, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mutasavvertır. İhtiyaç ve isteklerinize tam olarak uyan bir alacak sigorta çözümünü sunabilmek taahhüdü ile çallıkışıyoruz.

Siyasal riziko güvenceı da dâhil edildiğinde, maliyet daha mualla mümkün. Şirketlerin oylumlu bir kısmı, risk ve kredi yönetimi, banka finansmanı, ekonomik verilere ulaşım ve satımları emniyetli bir şekilde büyütme olanağını da ciğeraziz çok adetdaki munzam üstünlükı görüş önünde bulundurarak, ticari alacak sigortasını alacak sigortasi maliyetini normal bulmaktadırlar.

Cironun oranlama edildiği kadar   yahut henüz mürtefi oluşması durumunda, aradaki ayırtın primi üste toplama edilir. Böylece, cironun düşüt kalması yerinde gereksiz bir  prim ödemesi bünyelmamış olabilir.

Alacak sigortasının şirketleri rekabette bile öne çıkardığını, dış satımçıların yeni pazarlara girmesinde kolaylık sağlamış olduğunı tamlayan Euler Hermes Türkiye Genel Müdürü Özlem Özüner: “Müşterilerimize alacak riskinizi beraber yönetelim, sizi harbi pazarlarda, kredibilitesi olan müşterleriniz ile çallıkışmanız yönünde sigorta ile destekleyelim diyoruz.

Ancak, alacak sigortası, değersiz ölçekli bir şirketin muvaffakiyetsının devamlı kılınmasında da önemli bir gösteriş oynayabilir; şirketinizin, uygun şartlar şeşnda sahip olmayacağı dermanlü haber ve desteği sunabilir.

Mali Risk (İflas) Sigortası ile hem şirket ortaklarını hem de öngörülemeyen konuşu gelişmelere karşı firmanızı teminat altına alabilir, batkı riskine karşı önlem alabilirsiniz.

CofaMove, CofaNet’i mütemmim bir çözümdür. Riziko derç ve takibe müteveccih hızlı çözüm bulma kabiliyetini arttırmakta ve satış müşkülleri dâhilin çın zamanlı olarak kredi yönetim rehberi konulevi görmektedir.

“Türkiye Akdeniz, Meyan Maşrık ve Afrika bölgesi (MMEA) ülkeleri ortada vaziyet düzenıyor, bölgemiz küresel seviyede Amerika ve Asya bölgelerinin ardından mualla tahaccüm kaydeden üçüncü bölge evet.

Coface, kâr yapmış olduğunız firmaların faturaları eskiden ödememe riskini önlemek ve çözümlemek için müşterileri namına bu görevi üstlenmektedir.

Dünyanın önemli alacak sigortası şirketlerinden Euler Hermes Türkiye Umumi Müdürü Özlem Özüner, 2015’te Türkiye ekonomisi sinein müspet düşündüklerini söylemiş oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *